В Києві вперше проведуть благодійне тренування зі скандинавської ходи

Благодійний фонд “Твоя Опора” проведе тренування зі скандинавської ходи у Києві задля порятунку дітей з вадами серця.

Перше тренування відбудеться вже 6 червня, на НСК “Олімпійський”, на території Спортивного простору. Тренування проводитимуть Лєра Татарчук, засновниця БФ “Твоя Опора” та сертифікована тренерка зі скандинавської ходи, а також Тетяна Сіроткіна, віцепрезидент Української Федерації скандинавської ходьби.

Тренування проходитимуть у червні щонеділі:

6 червня. З учасниками тренуються: інфлюенсерка Леся Сторчак, телеведуча Тетяна Тєрєхова та акторка Діана Глостер, інфлюенсерка Катерина Міщенко.

13 червня. З учасниками тренуються: маркетолог Любов Рудницька, телеведучі Надія Матвєєва та Катерина Трушик, модна експертка й інфлюенсерка Наталія Лук’янець.

20 червня. З учасниками тренуються: інфлюенсерки Аревік Арзуманова й Наташа Калініна та телеведуча Надія Матвєєва.

27 червня. З учасниками тренуються: Міс Україна 2017 Поліна Ткач.

Проєкт “Велике маленьке серце” БФ “Твоя Опора” реалізують, щоб зібрати 35 млн грн на операції та діагностування вад серця у дітей, а також на медичне обладнання для інституту Амосова.

Реєстрація на стадіоні починатиметься о 9:30, саме тренування — о 10:00. Палки для скандинавської ходи надаються. Максимальна кількість учасників заходу — 30.

Щоб взяти участь у тренуваннях потрібно заповнити форму за посиланням та обрати пакет учасника. Стандартний пакет (500 грн) включає вартість тренування, футболки та інші подарунки. У VIP пакет (1000 грн) входить вартість тренування, набір учасника, індивідуальне тренування з Лєрою Татарчук чи консультація дієтолога або сертифікат у Novus на суму 500 грн на вибір. Вартість пакета учасника — це благодійний внесок, який піде на порятунок дітей з вродженими вадами серця.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.