В Китаї запустили автобус з центру Пекіна до Великої китайської стіни

З китайської столиці запустили автобус, який без пересадок довезе туристів з центру Пекіна до Великої китайської стіни і назад.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Сіньхуа.

Щосуботи та щонеділі о 9:00 ранку цей автобус відправлятиметься від виходу C станції метро “Національна бібліотека Китаю”, а повертатиметься о 15:30 того ж дня. Новий маршрут скоротить для туристів час у дорозі на більш ніж дві години, як порівняти зі звичайними автобусами й автобусами-шатлами, наданими адміністрацією мальовничого району“,  – йдеться в повідомленні.

Автобус отримав назву “Darling Bus”, що за вимовою схоже на ієрогліфи “Далін” у назві популярної частини знаменитого туристичного об’єкта Китаю.

Плата за проїзд туди й назад становить 80 юанів (близько 11,7 доларів). Всі автобуси працюватимуть на нових джерелах енергії. Кожен з них може вмістити до 45 пасажирів.

До речі, з вересня Пекін розпочне відновлювати міжнародне авіасполучення, яке частково було скасовано під час карантину. 


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.