В Китаї здають в оренду понад півтисячі островів

В китайській провінції Ляонін хочуть здавати в оренду безлюдні острови, яких тут сотні.

Департамент фінансів та природних ресурсів Ляоніна вже опублікував відповідне повідомлення, яке стало популярним в китайських соціальних мережах. В ньому озвучили умови та розцінки оренди нежилих островів.

В Ляоніні сконцентрована велика кількість островів північного Китаю. Всього в провінції 633 острови, з них – 44 заселені. Деякі острови розташовані біля узбережжя Жовтого моря. Тоді як більша частина розкидана уздовж річки Ялу, яка відділяє провінцію від сусідньої Північної Кореї.

Фото: Shutterstock

Орендна плата за гектар починається від $535 (3700 юанів). Однак, вартість буде залежати від ряду факторів. В першу чергу від того, з якою метою острів взяли в оренду і як активно він буде розвиватися.

Крім того, під час оренди, острів повинен відповідати стандартам «первісного використання». Це означає, що його земля не піддасться рекультивації, яка може підняти вартість оренди в 20 разів. Така вимога діє як “фактор стримування”, що сприяє захисту навколишнього середовища.

Кандидат на володіння островом повинен буде надати звіти щодо майбутнього проекту, які продемонструють дотримання екологічних норм, а також конкретні плани розвитку та використання землі.

За матеріалами: Вокруг Света


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: