В Лапландії перевірили бункер під резиденцією Санти

Бомбосховище здатне прихистити близько 3600 людей.

В містечку Рованієм під резиденцією Санта-Клауса розташоване бомбосховище на випадок ядерного удару. Перед вступом Фінляндії в НАТО місцева влада вирішила перевірити справність укриття на випадок можливого бомбардування росією, йдеться в сюжеті ТСН.

Бункер під резиденцією Санти збудували ще 20 років тому, адже з 1940 року після нападу СРСР це обов’язкова умова для усіх будинків у країні. Сьогодні його підземні коридори частково заставлені штучними ялинками, фігурками оленів, листами від дітей та іншим різдвяним приладдям.

Приміщення бомбосховища розраховане на кілька тисяч людей і здатне витримати навіть ядерний удар. Тут є всі умови для проживання: окрема свердловина з водою, освітлення, опалення та обладнання для розкопування у разі завалу. Тепер же перевіряють, щоб було достатньо їжі, аптечок, спальників та іграшок для дітлахів.

Після російського вторгнення в Україну, фіни серйозно занепокоїлись, адже мають близько 1300 км спільного кордону з РФ. У разі повторення сценарію вони хочуть бути готові дати відсіч.

Читати також: Найкомфортніші бункери, в яких можна сховатись від Апокаліпсиса


Корисне

Туристичне страхуваннязелена карта для виїзду закордон, ОСАГО онлайн.
kiwi.com – гнучкий пошук авіаквитків по лоукостам, також є можливість шукати залізничні та автобусні квитки.
omio.com – пошук залізничних та автобусних квитків по Європі, а також авіа.
trainline.com – пошуковик залізничних та автобусних квитків по Європі.