В Лондоні відкрили найекстремальніший мотель у світі

Європейський офіс Jeep відкрив у Лондоні екстремальний мотель, в якому тільки один номер, але розташований він на висоті 70 метрів над землею.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на Dailymail. 

Компанія Jeep закріпила на опорах розважального комплексу The O2 Arena намет, що висить, на зразок тих, якими користуються альпіністи

Фото: Dailymail

Гості мотелю зможуть не тільки помилуватися заходом зі свого номера, але і насолодитися прогулянкою по даху The O2, повечеряти та поснідати. Крім того, їм доступний цілодобовий консьєрж-сервіс, два теплих спальних мішки і захисний чохол від дощу.

Відкриття мотелю присвячене до ринкового запуску Jeep Renegade 4xe. Заряджуваний гібрид став частиною “клієнтського досвіду” і постав одразу у двох іпостасях: у ролі транспортного засобу, а також генератора для портативного зарядного пристрою, від якого живляться WiFi-роутер і “розумна” колонка з голосовим помічником Amazon Alexa.

Фото: Dailymail

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.