В липні Іспанія відкриє кордони для іноземних туристів

Уряд Іспанії повідомив, що країна відкриється для відвідування іноземними туристами з липня 2020.

Про це заявив прем’єр країни Педро Санчес, повідомляє The Guardian.

«Наскільки вам відомо, Іспанія приймає понад 80 мільйонів туристів на рік. І тому я оголошую, що з липня Іспанія буде знову відкрита для іноземного туризму. Іноземні туристи вже можуть почати планувати свою відпустку в нашій країні. Іспанії потрібен туризм, а туризму потрібна безпека як в пункті відправлення, так і в пункті призначення. Ми гарантуємо, що туристи не будуть піддаватися ризику у нас і не стануть ризиком для нашої країни», – сказав Санчес.

Також він закликав іспанців планувати відпустки всередині країни.

Іспанія потрапила в число найбільш постраждалих країн від коронавірусу. З початку пандемії там заразилися 230 698 осіб, з них 27 563 померли. Однак в останні тижні там фіксується позитивна динаміка щодо кількості нових випадків зараження COVID-19, що дозволило почати поступове ослаблення жорстких карантинних обмежень.

В країні досить обережно підходять до відновлення туристичної галузі, особливо в частині допуску іноземних туристів. Так, раніше повідомлялося, що іспанські курорти цього літа можуть не відкритися для іноземців.

Крім того, усі приїжджі в Іспанію повинні будуть пройти двотижневу обсервацію.

За матеріалами: УНІАН

7 оригінальних готелів в Іспанії


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: