В Марокко посилюють карантинні обмеження

Запроваджується заборона на в’їзд на виїзд з Касабланки, Марракешу та Агадіру.

В Марокко з 3 серпня посилюють карантинні обмеження. Комендантська година триватиме з 21:00 до 5:00. Кафе та ресторани повинні закриватись о 21:00, а кількість відвідувачів не повинна перевищувати 50%. Готелі та туристичні об’єкти повинні бути заповнені на 75%. Заборонено проведення масових зборів, весіль, похоронних церемоній.

Також водиться заборону на поїздки в міста Касабланка, Марракеш, Агадір та виїзд з них. Виняток буде зроблено для повністю вакцинованих осіб.

Українцям з 6 липня дозволено подорожувати в Марокко. Вакциновані туристи можуть вільно пересуватись країною, проте під час в’їзду потрібно додатково пред’явити негативний ПЛР-тест. Схвалені вакцини: Astrazeneca, Sinopharm, Sputnik, Pfizer/BioNTech, Janssen (Johnson & Johnson), Covishield, Moderna, Sinovac.

Невакциновані особи повинні пройти десятиденний карантин в одному з готелів, визначених марокканською владою, власним коштом.

За останні тижні в Марокко різко зросла кількість заражених на Covid-19. Щоденно в країні фіксують майже 8 тис. нових інфікованих.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Відкриті країни, куди можна поїхати влітку 2021

Найцікавіші напрямки