В МАУ хочуть ввести додатковий збір на ремонт аеропортів

Авіакомпанія МАУ вважає доцільним введення цільового збору з авіакомпаній, який буде спрямовано на покращення інфраструктури аеропортів.

Про це повідомила прес-служба МАУ.

На користь аеропортової інфраструктури України, особливо регіональних аеропортів, було б доцільним введення цільового збору на кшталт Дорожнього фонду, за рахунок якого фінансувався б ремонт злітно-посадкових смуг регіональних аеропортів“, – розповіли в МАУ.

В компанії вважають, що будь-які збори, що сплачуються експлуатантами інфраструктури аеропорту, повинні бути спрямовані на поліпшення цієї самої інфраструктури, що не передбачено законом, який закріплює державний збір з авіакомпаній за кожного пасажира в Повітряному кодексі.

Не можна стверджувати, що при введенні додаткового збору в розмірі 2 доларів, квитки подорожчають на 2 долари. На кінцеву вартість квитка в будь-якому випадку впливає ринкова ситуація“, – зазначили в авіакомпанії.

Нагадаємо, раніше депутати Верховної Ради ухвалили законопроект, який передбачає зміни до Повітряного Кодексу та вводить авіаційний податок за кожного пасажира або тонну вантажу. 

Джерело: ukranews


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.