В МАУ розповіли, коли повертатимуть кошти за скасовані рейси

В МАУ пояснили, що поступово повертатимуть гроші за скасовані рейси, щойно компанія знову почне продавати квитки.

Про це розповів президент МАУ Євген Дихне в інтерв’ю УНІАН.

У взаєминах з пасажирами у нас діють три опції. Перша – вони можуть протягом року перенести дату невиконаного перельоту по тому ж маршруту. Друга – якщо маршрут вже не актуальний, то пасажир може повернути вартість невикористаного квитка на іменний ваучер з додатковим бонусом до 25 відсотків вартості. Ваучер може бути використаний для оплати нового квитка або додаткової послуги на будь-якому регулярному рейсі МАУ в будь-якому класі обслуговування протягом року з моменту оформлення. Так сьогодні на ринку поводиться не тільки МАУ, але і багато інших перевізників, які опинилися в ідентичних обставинах, – British Airways, AirFrance, KLM, TAP та інші. Третя опція – повернути гроші за невиконаний переліт пізніше, коли у нас буде така можливість”, – пояснив Дихне.

Водночас, якщо пасажир відмовляється від ваучеру або перенесення дати маршруту, можна повернути гроші через спеціальний запит. Однак, його обробка займе деякий час – до 90 днів.

“Щиро шкодуємо і запевняємо, що авіакомпанія ніколи б не прийняла самостійне рішення про безпідставне масове скасування рейсів. Справа в тому, що ми розраховуємо на гроші, які знаходяться на наших рахунках. А це – в першу чергу, надходження від проданих квитків. Зараз ми нічого не продаємо. Коли почнемо господарську діяльність, почнемо продавати квитки, тоді у нас з’явиться можливість поступово повертати гроші за скасувані рейсів”, – пояснив президент МАУ.

Також Євген Дихне розповів, що співробітники компанії з ряду причин не встигли обробити всі 27 тисяч звернень з початку карантину, але по обробленим вже видно загальну тенденцію: погоджуються на ваучер та перенесення дати перельоту близько 97 відсотків пасажирів.

Нагадаємо, МАУ вирішило скасувати усі пасажирські перельоти до 23 квітня 2020

Як отримати компенсацію за затриманий або скасований рейс

Від €200 до €750

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: