В Нью-Йорку скасували двотижневий карантин для мандрівників

Проте потрібно здати два тести на Covid-19. Нова система поки що діятиме тільки для внутрішніх мандрівників між штатами.

Як повідомляє Lonly Planet, згідно з новими правилами, мандрівники повинні пройти тестування протягом трьох днів до поїздки в Нью-Йорк. Після прибуття потрібно посидіти три дні на карантині та здати повторний тест на четвертий день. Якщо він покаже негативний результат – туристам дозволять продовжити подорож.

Нова система для подорожей запрацює з 4 листопада. Вона застосовуватиметься для внутрішніх мандрівників, які подорожують між штатами та місцевих жителів, які повертаються у Нью-Йорк.

Крім того, карантин можуть не проходити громадяни з 31 країн – Камбоджі, Брунею, Домініки, Нової Зеландії, Маврикію, Таїланду, Тайваню, Самоа, Гренландії, Фіджі та інших.

Наразі діють обмеження на поїздки до США тільки для тих громадян України, які останніх 14 днів перебували на території будь-якої з 26 країн членів Шенгенської Угоди, Великої Британії, Ірландії, а також Китаю, Бразилії та Ірану.

Нагадаємо, раніше в США скасували обов’язкову перевірку в аеропортах на коронавірус пасажирів, що прилетіли з країн підвищеного ризику.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.