В Німеччині створили віртуальне місто

В Німеччині створили цифровий аналог міста Херренберг, куди можна потрапити за допомогою віртуальної реальності.

«У нас дуже гарний центр міста, тому туристи можуть досліджувати його в цифровому вигляді з окулярами віртуальної реальності», — сказав радник мера Микола Рейт. 

Проєкт був створений Центром високопродуктивних обчислень, Інститутом Фраунгофера та Штутгардським Університетом, які працювали над рельєфом місцевості, геометрією доріг та детальним описом потоків трафіку.

Користувачі мають можливість самостійно обирати маршрути та місця, які хочуть дослідити. Крім того, можна поділитись власними думками про райони міста у спеціальному додатку.

Відповіді жителів Херенберга про те, що вони думають своє місто, буде інтегровано з іншими даними в 3D-візуалізацію. 

Також, за допомогою цифрової версії влада має на меті покращувати міський простір Херренберг. Наприклад, вже зараз працюють над проєктом місцевого торгового центру. 

«Але міста — це не машини. Є багато аспектів, які глибоко людські і не можуть бути відтворені у цифрових копіях. Це культура, міжособистісні відносини, радість і щастя. Цифровий близнюк — це інструмент, а не рішення», — вважає Рейт.

За матеріалами: Сities Today


В Німеччині створили віртуальне місто

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.