В Німеччині знову вводять карантин

Кордони країни поки що не закриватимуть, але готелі, кафе, басейни, кінотеатри та всі туристичні розважальні об’єкти припинять роботу.

Як пише 34Travel, нові правила вступають в дію з 2 листопада. З понеділка зачиняться ресторани, кафе, бари, працювати дозволено тільки на виніс.

Працівників просять перейти на віддалену роботу, проте школи та університети не закриватимуть. Крім того, заборонено проводити масові заходи та збиратись компаніями більше ніж 10 осіб.

Обмеження переглядатимуть кожні два тижні. Послабити карантин планують через місяць. За останню добу в Німеччині зафіксували більше ніж 16 тис. випадків зараження коронавірусом.

Наразі в’їзд до Німеччини дозволеним тільки громадянам України, які є членами сімей громадян ЄС, мають права но довгострокове перебування або виконують важливі для країни функції (дипломати, члени екіпажів літаків, учасники вантажних перевезень тощо).


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.