В Одеському аеропорту анонсували про запуск першого рейсу з нового терміналу

18 липня в аеропорту “Одеса” відправлять перших пасажирів через новий термінал.

Повідомляє avianews.com з посиланням на прес-службу аеропорту.

На початок, в новому терміналі будуть обслуговуватись тільки внутрішні рейси Одеса-Київ авіакомпанії “Мотор Січ”. Після цього, до нового комплексу перенесуть обслуговування рейсів Одеса-Київ авіакомпаній SkyUp та МАУ, однак точна дата переїзду поки не відома.

«Виліт внутрішніх рейсів МАУ дійсно планується перевести в новий термінал Одеси до кінця цього місяця. На даний момент ми чекаємо офіційного повідомлення від керівництва аеропорту. Тільки після отримання підтвердження ми зможемо офіційно підтвердити цю інформацію і назвати точну дату», – розповіли в прес-службі МАУ.

На першому поверсі нового терміналу пасажири будуть проходити реєстрацію, на другому – контроль авіаційної безпеки, в разі відправлення міжнародних рейсів – паспортний та митний контроль.

Будівництво нового терміналу планували завершити ще до кінця 2013 року, однак часткове введення в експлуатацію відбулось тільки в 2017 році.

Новий пасажирський термінал в Одесі має площу 29 тис. Кв. метрів і передбачає можливість установки чотирьох телетрапів, в той час як площа чинного радянського аеровокзалу становить 8 тис. кв. метрів.


Вид на новий термінал (зліва) та старий термінал в аеропорту Одеса. Фото: guest, avianews.com/forum

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа