В Оттаві платитимуть туристам по $100, щоб заохотити їх приїхати

Влада столиці Канади виплачуватиме по $100 кожному мандрівнику, який приїхав з іншого регіону країни.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє видання OttawaMatters

Щоб заохотити відвідувати Оттаву гостей із сусідніх міст, як-от Монреаль і Торонто, Управління туризму міста запускає ініціативу, що передбачає надання відвідувачам знижки розміром 100 доларів на розміщення у низці готелів. Влада сподівається, що це приваблюватиме людей та даватиме їм змогу витрачати більше грошей в Оттаві після місяців застою місцевого бізнесу через коронакризу“, – йдеться в повідомленні.

Бронювання мають здійснюватись за посиланням на сторінці Управління туризму Оттави, використовуючи промокод або відповідне посилання.

Забронювати потрібно до 30 вересня з проживанням до 31 грудня. Пропозиція не повинна поєднуватись з будь-якими іншими акціями або мати доступ до інших сторонніх систем бронювання.

Влада Оттави раніше вже проводила такі заходи для підтримки місцевого туризму та бізнесу. Зокрема, під час карантинних обмежень у березні була запущена кампанія “Це для нас”. Її суть полягала в тому, що турист замовляв номер в одному зі  столичних готелів, а після цього отримував карту Visa на 100 доларів для витрат на будь-які цілі під час перебування в Оттаві.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.