В Парижі відкриється перша за 30 років виставка Тулуз-Лотрека

9 жовтня в Парижі відкриють експозицію творів Анрі де Тулуз-Лотрека, який прославився в кінці XIX століття зображенням паризьких кафе, борделів та кабаре.

Фото: Grand Palais в Facebook

Організатури хочуть представити публіці повне уявлення про коротку та яскраву кар’єру художника, зарекомендувавшого себе як одного з найвпливовіших постімпресіоністів.

Експозиція пройде в музеї палацу Гран-Пале (Grand Palais Museum) та представить роботи Тулуз-Лотрека, що не виставлялись під час останньої ретроспективи його творів в 1991 році. Цього разу, організатори приділять особливу увагу роботам раннього та заключного етапів творчості художника, які раніше були відкинуті організаторами ніби то через те, що вони менш виразні.

Фото: Grand Palais в Facebook

Нова експозиція, яка триватиме до 27 січня 2020, дасть можливість любителям мистецтва подивитися на творчість Анрі де Тулуз-Лотрека по-новому.

Довідка: Тулуз-Лотрек народився в Альбі в 1864 році. В 13 років він двічі зламав шийку стегна і просто перестав рости, його ріст не перевищував 152 см. Однак цей факт не завадив йому досягти вершин світової слави. Більшу частину життя Тулуз-Лотрек провів в Парижі, нерідко малював афіші для кабаре «Мулен Руж». Помер художник в 1901 році, залишивши після себе близько 800 картин, 300 літографій і 40 плакатів.

За матеріалами Вокруг Света

6 відомих музеїв Європи, варти вашої уваги


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа