В Парижі відкрили Лувр для відвідувачів

Найбільш відвідуваний музей світу паризький Лувр, який 4 місяці був закритий на карантин, знову відкрили для відвідувачів.

Адміністрація музею повідомила, що від відвідувачів вимагатимуть строгих антикоронавірусних правил. Для огляду будуть доступні 70% експозиції.

Охочі відвідати музей відтепер зобов’язані бронювати на сайті Лувру талони з точним зазначенням часу візиту. Дане правило стосується навіть тих, хто має право на безкоштовний вхід. Купити квитки безпосередньо в Луврі можна буде лише в разі слабкого заповнення музею туристами.

В приміщенні необхідно буде носити захисні маски і дотримуватись соціальної дистанції не менше одного метра. А також дезінфікувати руки на вході у будівлю.

У нових правилах відвідування музею сказано, що оглядати експозицію можна буде строго в одному напрямку. Соціальне дистанціювання поширюється і на туристичні групи. Групи з 25 чоловік зможуть разом прогулюватися по музею, але для дотримання соціального дистанціювання туристам доведеться надягати навушники. Гід буде використовувати мікрофон.

Лувр закрився на карантин 13 березня. За час, який минув з того дня, музей втратив більше 40 мільйонів євро.

Джерело: Вокруг Света


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.