В Ryanair пояснили правила використання ваучерів за скасовані рейси

Ірландський лоукост Ryanair надав пояснення щодо використання ваучерів, які видаються пасажирам в обмін на квитки за скасовані рейси.

Як повідомляє Avianews, їх номінал становить 100% від вартості бронювання. Додаткові бонуси за вибір даної опції не надаються. Ваучер буде дійсним протягом року і може використовуватись для оформлення нових квитків і додаткових послуг.

У випадках, якщо наступне бронювання буде дешевшим, чим номінал ваучеру, різниця не згорає. Пасажир має змогу отримати новий ваучер на суму різниці або ж повернути гроші.

Якщо ваучер нічого очікувати використаний протягом терміну його дії, пасажир зможе запросити грошове повернення.

Також авіакомпанія залишає за пасажирами право отримати відшкодування грошей за скасовані рейси замість використання ваучера. Однак в Ryanair відзначають, що пов’язаний з поширенням COVID-19 криза вплинула на терміни перерахування грошей

До речі, в компанії повідомили, що якщо буде введено в дію нове правило блокування середніх крісел, лоукост відновлювати рейси не буде.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: