В Шотландії розшукують доглядача безлюдного острова

На мальовничий шотландський острів Мартін потрібен постійний доглядач, який слідкуватиме за порядком та прийматиме гостей.

Про це пише BBC.

Острів Мартін розташований неподалік від шотландського села та порту Аллапул. Він має кілька пляжів, маленький музей і пагорб, з якого зручно вести спостереження за птахами. Щорічно на острові проводиться перший у Шотландії фестиваль водоростей (6-12 вересня).

Волонтер-доглядач стане першим постійним мешканцем острова за останні 30 років. Йому потрібно буде займатись домашнім господарство, підтримувати чистоту в трьох гостьових будиночках, прибирати громадські туалети та слідкувати за дотриманням заходів безпеки проти Covid-19.

Робота займатиме близько трьох годин на день. Натомість доглядач зможе жити на мальовничому острові у комфортному житлі, заробляти 150 фунтів стерлінгів на тиждень та насолоджуватись всім, що може запропонувати острів. Кандидат повинен бути винахідливим, практичним та витривалим. Також він має вміти керувати моторним катером, адже це єдиний транспорт на острові.

Подати заявку можна на офіційній сторінці острова у “фейсбуці”.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.