В шведському заповіднику збудували готель в якому можна спостерігати за дикими тваринами

В Швеції представили унікальне житло у вигляді блискучого металевого будиночка, який знаходиться посеред заповідника. Тут можна споглядати дивовижні краєвиди з балкону і навіть спостерігати за дикими тваринами.

Фото: Eriksberg Hotel & Nature Reserve

Будівля розташована у місті Блекінге на південному сході Швеції, готель SynVillan (The Illusion Villa) є останнім нововведенням готелю і природного заповідника Eriksberg.

Вілла з нержавіючої сталі, збудована на блискучих піднесених стовпах заввишки три метри. Будівля оснащена скляними панелями і солом’яним дахом, який був розроблений, щоб створити відчуття міражу, що плаває в парку та дозволить гостям відчути, ніби вони парять у повітрі.

Фото: Eriksberg Hotel & Nature Reserve

В унікальному готелі площею 50 кв.м. можуть спати до чотирьох осіб. Він оснащений газом, електроенергією та має невелику міні-кухню.

Крім того, гості можуть спостерігати за такими тваринами, як благородний олень, лань, бізон, дикий кабан та муфлон, що бродять навколо вілли на площі 925 гектарів. В готелі встановлено скляну підлогу, через яку можна дивитись як годують тварин не втручаючись у їхній простір.

Фото: Eriksberg Hotel & Nature Reserve

За матеріалами: Lonely Planet


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.