В Швеції продовжили заборону на в’їзд для українців до 31 серпня

Уряд Швеції продовжив заборону на в’їзд для іноземців з третіх країн до 31 серпня, в тому числі і для України.

Про це йдеться у заяві на сайті посольства Швеції в Україні.

Міністерство закордонних справ Швеції продовжило заборону на поїздки з країн, що не входять до Європейського Союзу та Шенгенської зони до 31 серпня.

В той же час, в уряді прийнято рішення від 30 червня дозволити в’їжджати до Швеції з таких країн, як – Бельгія, Франція, Греція, Ісландія, Італія, Хорватія, Люксембург, Португалія, Швейцарія, Іспанія та Угорщина. Рішення стосується також Монако, Сан-Марино та Ватикану. Для інших країн ЄС та Шенгену та Великобританії заборона на в’їзд залишається до 15 липня.

Водночас зазначається, що тимчасова заборона на в’їзд до Швеції громадян країн поза межами ЄС, Єдиної економічної зони та Шенгенської зони була продовжена із деякими пом’якшеннями обмежень.

Зокрема, заборона на в’їзд не поширюється на кілька категорій людей, наприклад: медичні працівники, прикордонники, сезонні працівники у сільськогосподарському секторі, люди, які подорожують з метою навчання тощо.

Нагадаємо, Міністерство закордонних справ України презентувало інтерактивну мапу подорожей світом на час пандемії Covid-19. 


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: