В США ввели обов’язкове тестування на коронавірус для іноземців

Додатково всім мандрівникам рекомендують залишатись тиждень на самоізоляції та повторно здати тест на 3-5 день після прибуття.

Як пише Avianews, центр контролю та профілактики захворювань США ввів вимогу щодо обов’язкового тестування на Covid-19 всіх, хто прямує до США. Рішення набрати чинності 26 січня 2021-го.

Згідно з новими правилами, перед посадкою на літак до США, пасажир повинен буде пред’явити довідку про проходження тесту на коронавірус. Тест потрібно зробити до трьох днів до вильоту.

Крім того, якщо пасажир вже перехворів і має письмове підтвердження може не здавати тест. Перед вильотом потрібно буде тільки показати довідку від лікаря.

Польоти до США з пересадками в аеропортах Шенгенської зони, Великобританії або Ірландії заборонені для більшості власників віз. Для подорожі необхідно використовувати альтернативні рейси.

Нагадаємо, з 14 вересня уряд США скасував вимогу про обов’язкову перевірку на коронавірус пасажирів, що прилетіли з країн підвищеного ризику. 

10 порад по отриманню візи в США

Як пройти співбесіду

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.