В сицилійському місті Каммарата пропонують безкоштовне помешкання

Для того, щоб врятувати італійське місто Каммарата від депопуляції, влада пропонує безкоштовне житло. Нові власники можуть розпорядитись помешканням на свій розсуд — перетворити на приватні будинки, магазини, ресторани.

Фото: CNN

«Я не можу бачити, як цей чудовий давній історичний центр порожніє і перетворюється на руїни«, — розповідає міський голова Вінченцо Джамброне, передає CNN Travel.

Також, мер додав, що на даний момент вже доступно понад 10 вільних будівель і незабаром буде ще більше. Він надіється, що в результаті такої схеми, зі 100 будинками в старій частині Каммарата вдасться врятувати місто від депопуляції.

Потенційні власники повинні взяти на себе зобов’язання відремонтувати житло протягом трьох років, для цього потрібно буде внести заставу в €5000, яку повернуть після завершення робіт.

«Власники не звертають уваги на шкоду, яку вони завдають, коли роблять канави біля будинків і відмовляються переоблаштовувати свої старовинні оселі. Це залишає великий шрам на міському пейзажі, ризикуючи небезпечними обвалами«, — пояснює Джамброне.

Влада розглядатиме усі кандидатури, але надасть перевагу молодим парам з дітьми. Окрім цього, їм будуть доплачувати €1000.


В сицилійському місті Каммарата пропонують безкоштовне помешкання

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа