В Таїланді планують з жовтня відкривати туристичні курорти

Один з популярних курортів Таїланду острів Пхукет планують відкрити для туристів з 1 жовтня 2020.

В Міністерстві туризму і спорту Таїланду вже створили план перезапуску туристичної галузі країни. Зокрема, він передбачає з жовтня відкрити Пхукет для туристів.

Як повідомляє місцеве видання The Bangkok Post, туристичні оператори в Чіанграй і Чіангмай планують об’єднатись формування північного хаба для мандрівників з тривалим перебуванням.

Крім того, Міністр туризму і спорту Таїланду Пхіпхат Ратчакітпракарн заявив, що 27 серпня відбудеться зустріч з іншими профільними відомствами з приводу плану відкрити країну для туристів з міст або провінцій з низьким рівнем ризику захворюваністю коронавірусів.

При цьому міністр повідомив, що одним з можливих варіантів стане надання під потреби туристів 1-2 кілометрів пляжної зони поруч з державними карантинними віллами,

Повідомляється, що команда Центру контролю ситуіції з COVID-19 в Таїланді (CCSA) вже відвідала Пхукет, щоб оцінити готовність до прийому туристів. Однак профільне міністерство і Управління туризму Таїланду (TAT) ще повинні провести опитування серед місцевих жителів з приводу концепції відновлення туристичної діяльності.

Нагадаємо, влада Таїланду планує відкривати країну поетапно та дозволить в’їзд для туристів тільки в жовтні 2020.

Джерело: УНІАН


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: