В Таїланді введуть новий податок для туристів

З усіх іноземних туристів планують стягувати плату за в’їзд до країни.

Влада країни вже затвердила відповідне рішення. За оцінками уряду, якщо така політика буде реалізована, то бюджет країни отримуватиме щорічно близько 100 млн доларів, повідомляє місцеве видання Khaos.

Зокрема, з кожного іноземного туриста при в’їзді в Таїланд будуть брати 300 бат – близько $10. Влада країни вважає, що ця сума не вплине на кількість туристів, а отримані гроші від податку, підуть на розвиток туристичної інфраструктури Таїланду. Збір за прибуття до країни буде застосовуватися до кожного туриста незалежно від того, який вид транспорту він вибере.

Відзначимо, Таїланд відкрився для туристів наприкінці 2020 року. Крім того, влада країни спростила оформлення туристичних віз для українців. Туристів пускають в країну з негативним результатом ПЛР-тесту на COVID-19, який потрібно зробити за 72 години до вильоту. Також необхідно оформити страховку від COVID-19 з мінімальною сумою покриття 100 000 доларів.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.