В травні запустять екскурсії до “Титаніку”

За таку мандрівку доведеться викласти 125 000 доларів.

Компанія OceanGate планує наступного року здійснити декілька експедиції до місця затонулого судна “Титанік”. Для цього використовуватимуть спеціальний підводний човен на 5 осіб.

Фото: OceanGate

Мандрівникам пропонують приєднатись до команди науковців та експертів для цифрового документування та візуальної оцінки поточного стану корабля. Цілями експедиції є створення детальної 3D-моделі корабля та задокументувати його стан за допомогою фотографій та відео високої чіткості.

Фото: OceanGate

Оскільки це більше робочі експедиції, кандидатам потрібно буде пройти декілька етапів відбору. Спочатку потрібно заповнити заявку на місію, після чого відповісти на питання представника компанії за допомогою Skype/Zoom. Після успішної співбесіди та підписання договорів вас приймуть як члена екіпажу та розпочнуть підготовку до місії. Крім того, вартість в договорі вказано, що вартість навчання та мандрівки до “Титаніка” – 125 000 доларів.

Фото: OceanGate

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.