В Туреччині зобов’язали носити маски у громадських місцях

Влада Туреччини вирішила посилити заходи з протидії поширення Covid-19 та зобов’язала громадян носити захисні маски у всіх громадських місцях, включно з пляжами.

Про це повідомляє УНІАН з посилання на МВС Туреччини.

Громадяни зобов’язані носити маски без винятку на всіх територіях (громадські площі, проспекти, вулиці, парки, сади, місця для пікніків, пляжі, транспортні засоби громадського транспорту, робочі місця, фабрики тощо) по всій країні (крім житлових приміщень)“, – йдеться в циркулярі, що затверджений урядом країни.

Дане рішення було зумовлено невиконанням вжитих раніше антикоронавірусних заходів, особливо щодо соціального дистанціювання.

На нинішньому етапі рівень поширення хвороби зростає, а здоров’я населення знаходиться під загрозою“, – наголошується в документі.

Посилені заходи епідемічної безпеки діють на території всіх 81 провінцій Туреччини.

Наразі, країна залишається відкритою для мандрівників з України. Проте в’їзд дозволено за умови обов’язкової наявності страхового полісу на COVID 19, який можна буде придбати онлайн, у туроператора, під час придбання авіаквитків, а також безпосередньо в аеропорту Туреччини після прибуття.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.