В Україні оновили “коронавірусні” списки країн: Хорватія, ОАЕ та Албанія в “зеленій зоні”

2 жовтня МОЗ України оновило списки країн із значним поширенням коронавірусу.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ України.

До оновленого “червоного” списку потрапило 43 країни. Серед яких – Ізраїль, Чорногорія, Іспанія, Чехія, Франція, Бразилія, Мальдіви, США, Мальта, Нідерланди, Бельгія та інші. Після повернення з цих країн, потрібно пройти двотижневий карантин або здати тест на коронавірус.

В “зелену зону” МОЗ внесло ОАЕ, Угорщину, Австрію, Румунію, Індію, Ісландію, Португалію, Марокко, Великобританію, Албанію, Хорватію, Словенію, Грузію, Грецію, Швецію, Канаду, Італію, Білорусь, Казахстан, Кубу та інші. Повний список за посиланням.

Україна входить до переліку країн “зеленої” зони з показником активних хворих – 126,5 особи на 100 тисяч населення. Всі країни в яких даний показник вище – потрапляють до “червоного списку”, якщо нижче – до “зеленого”.

Нагадаємо, в Іспанії ізолювали Мадрид від решти країни, а Чехія та Словаччина знову вводять надзвичайний стан через другу хвилю коронавірусу.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: