В Україні створять додаток, де найвідоміші пам’ятки можна буде подивитись у 3D

В Україні розпочали роботу на проєктом “Кишенькова країна”, де буде зібрано наймасштабнішу 3D-колекцію матеріальної та архітектурної спадщини країни.

Про це повідомили організатори експедиції у Facebook.

Під час експедиції команда Skeiron охопить усі 24 регіони та АР Крим зі Сходу на Захід та з Півночі на Південь. Планують оцифрувати 40 об’єктів архітектурної спадщини України.

Крім того, обіцяють створити цілісну інтерактивну мапу знакових пам’яток України включно з Кримом та Донбасом. Буде розроблена модель Ластівчиного гнізда (Ялта) та Донецького аеропорту за допомогою фото та відео з мережі.

Завершити експедицію хочуть 27 вересня презентацією додатку Pocket City AR з усіма відсканованими пам’ятками у Всесвітній день туризму.

Усі оцифровані об’єкти будуть доступні у форматі 3D-моделей та доповненої реальності на IOS та Android в додатку «Pocket City AR» з аудіогідом української та англійською мовами.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.