В Україні створять віртуальну платформу музеїв авіації

Віртуальний хаб авіаційних музеїв Museum Sikor Sky буде “розміщено” в оцифрованому будинку авіаконструктора Ігоря Сікорського.

Як повідомляє Укрінформ, презентація онлайн-музею відбулась у п’ятницю 16 жовтня.

За словами керівника віртуального музейного хабу Віктора Гріза, в проєкті хочуть поєднати авіаційні та аерокосмічні музеї у просторі 3D-моделі будинку Сікорського. Наразі добігає кінця перший етам проєкту.

Під час презентації презентували 3D-модель будинку Сікорського, в якому відтворено житло родини авіаконструктора. Крім того, тут також можна буде побачити портрети відомих українських меценатів та працівників авіації або ж копію японських гравюр. Для створення моделі будинку, розробники відвідали справжній будинок Сікорського в Києві на вул. Ярославів Вал, 15-б.

Мзейний хаб запрацює 30 жовтня 2020 року, проте ще до кінця року в тестовій стадії. Ознайомитися з музеєм можна буде за посиланням.

Перші кроки по новому музею

Оцифрування Будинку Сікорського на Ярославовім Валу, 15Б триває. Крок за кроком ми наближаємося до фіналу підготовчих робіт та до відкриття музею!Праця досить складна та кропітка, адже від будинку залишилося менше 35%, з речей власників нічого не залишилося. Тому в процесі відтворення команда художників музею спирається на саму епоху і на те, що її характеризує, а також на вірогідні смаки родини Сікорських. До вашої уваги – перші віртуальні інтер’єри оселі київського професора початку ХХ ст. Згодом можна буде “прогулятися” коридорами, якими ходив юний Ігор, подивитися, та “покрутити в руках” експонати і ознайомитися зі змістом документів, а поки що вашій увазі – створені художньою фантазією фрагменти декількох приміщень в стилі модерн.А поки віртуально погуляти коридорами будинку Сікорського можна тут (роботи продовжуються).Цікаво? Підписуйтеся на @Museum Sikor Sky, слідкуйте за оновленнями та слідкуйте за процесом збереження культурної спадщини в цифровому форматі. Долучайтеся до нашої спільноти https://www.instagram.com/museumsikorsky/ та https://t.me/museumsikorsky

Опубліковано Museum Sikor Sky Середа, 30 вересня 2020 р.

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.