В Україні створили мобільний додаток для подорожей Карпатами

Українець Роман Гелемб’юк створив інтерактивну мапу та мобільний додаток “В похід Карпатами”.

На онлайн-платформі зібрана уся інформація про туризм в Карпатах та все, що може знадобитись в поході. На інтерактивній мапі зібрані дані про вершини, маршрути, джерела, колиби та цікаві місця. Інформація на карті є завжди актуальною та може бути доповнена будь-яким учасником спільноти.

Крім того, програміст розробив мобільний додаток для Android. Який допоможе орієнтуватись у поході та отримувати інформацію про об’єкти на маршруті, навколишні села та міста, транспорт та ін. Карта та всі дані в додатку працюють, в тому числі без підключення до інтернету. Додаток для iOS буде створено пізніше.

Користувачі платформи зможуть також спілкуватись між собою. В тому числі під час походу. Сидячи під “Сивулею” можна буде запитати як погода на полонині “Боревка” в того, хто в цей час там і має встановлений додаток.

В додатку планується зберігати та оновлювати інформацію, яка допоможе в екстрених ситуаціях. Можна буде попросити про допомогу, якщо немає інтернету – через СМС.

До речі, розробник Михайло Данканич створив безкоштовний туристичний додаток Local, за допомогою якого можна самостійно планувати подорожі Закарпаттям

Маршрути Україною

Ідеї подорожей та готові гайди

Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.