В Україні з’явиться новий регіональний авіаперевізник

Нова українська авіакомпанія Air Ocean Airlines вже отримала ліцензію та дозволи від Державіаслужби.

Про перспективи розвитку авіакомпанії розповів виконавчий директор Air Ocean Airlines В’ячеслав Герига, повідомляє Avianews.

Авіакомпанія працюватиме за класичною моделлю як регіональний перевізник. На початок клієнтам запропонують два класи обслуговування: економ та преміумеконом. Базовим аеропортом стане “Київ” (Жуляни).

Насамперед авіаперевізник хоче зробити ставку на внутрішні рейси та на польоти з невеликих регіональних аеропортів. Тому авіакомпанія обрала невеликі літаки Ан-148, які є економнішими чим, наприклад, 189-місний Boeing 737-800.

Air Ocean Airlines вже отримала дозволи на відкриття перших напрямків: Київ-Амман, Чернівці-Стамбул, Чернівці-Київ, Київ-Львів, Запоріжжя-Київ, Львів-Харків, Львів-Дніпро. Середня ціна квитків на внутрішні рейси складатиме ₴1500, проте обіцяють також промо-тарифи.

До початку літньої навігації 2022 авіакомпанія планує володіти флотом зі шести літаків Ан-148. Також розглядають отримання нових літаків Ан-148 і Ан-158, які зараз знаходяться в ДП “Антонов” у частково зібраному вигляді. Мета проєкту – дати друге життя українським літакам та їхню популяризацію в інших регіонах.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.