В Україні запустили додаток, що допомагає очистити Карпати від сміття

Інженери з міжнародної компанії GlobalLogic створили додаток EcoHike, що допоможе об’єднати зусилля екоактивістів для очищення карпатських гір від сміття.

Якщо хтось з мандрівників знайде скупчення сміття і не в змозі прибрати самостійно, він може відзначити його на карті та додати опис проблеми з фото.

Інші туристи зможуть прокласти маршрути своїх мандрівок так, щоб прибрати зазначену місцевість. Таким чином, спільними зусиллями користувачі можуть покращити екологічну ситуацію в Карпатах та Україні.

Ідея створення програми виникла після організованого нашими колегами походу на гору Хом’як. Подорожуючи по схилах, колеги побачили багато залишеного туристами сміття. Прибрати його можна було тільки за допомогою хмарних і мобільних технологій, завдяки спільним зусиллям багатьох небайдужих людей” – розповів Юрій Голованов, консультант GlobalLogic, лідер проекту EcoHike.

EcoHike – внутрішній проект GlobalLogic, який був створений львівською командою компанії. Розробка і тестування тривали майже рік. Додаток доступний тільки в українському App Store і Google Play

За матеріалами Liga.Tech


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа