В Україні запустили інтерактивну мапу автобусних маршрутів

Міністерство Інфрастуктури запустило новий проект – Мережу автобусних маршрутів. За допомогою інтерактивної мапи можна дізнатися інформацію про майже 4000 міжобласних та міжнародних маршрутів.

Як користуватися мапою:

Інтерактивна мапа розділена на “Міжобласні” та “Міжнародні” маршрути. Кожна лінія на карті – це окремий маршрут, а точками показано населені пункти, де він починається та закінчується. Чим більша точка, то більше маршрутів виходить із цього міста.

Міжобласні – ті маршрути, що виходять за межі певної області.

Маршрути, що починаються на території України та ведуть до інших краї позначені у розділі “Міжнародні“.

Ви можете скористатися пошуком, щоб знайти населений пункт ,або вибрати його безпосередньо на карті. Після того, як пункт обрано, на карті підсвічуються всі маршрути, які з нього починаються, а праворуч відкривається список проміжних зупинок.

Щоб побачити деталі, такі як – перелік перевізників, рівень комфортності та вік автобусів, наявних на маршруті, а також частоту поїздок, натискайте на маршрут у списку. Натиснувши на “Розклад”, ви можете побачити час та місце проміжних зупинок для обраного маршруту.

Скористатись інтерактивної мапою можна за посиланням.

Чим корисна мапа:

В першу чергу, це допоможе планувати нові маршрути та керувати мережею, що склалася. Робота службовців із перевізниками генерує дуже багато даних.

Також, для бізнесу проект дозволить отримати швидку та детальну інформацію про ринок перевезень. Ця інформація потрібна для того, щоб планувати підприємницьку діяльність, розширюватися й шукати нові можливості для росту.

Для пасажирів цей інструмент може бути корисним з кількох причин. По-перше, він пропонує офіційну інформацію про автобусні маршрути, проміжні зупинки та розклади. Окрім того, користувачі зможуть побачити, хто саме обслуговує їхній маршрут, і яким автопарком володіє перевізник. Також можна дізнатися про власників дозволів на перевезення та термін їх дії.

До речі, компанія Google створила унікальний проект для мандрівників «Автентична Україна».


Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів

Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа