В Україну повернувся адаптивний карантин

Відповідно до кількості хворих та завантаженості лікарень, області України розділили на “червону”, “помаранчеву” та “жовту” зони.

Згідно з інформацією МОЗ України, у “червоній” зоні опинились Івано-Франківська та Чернівецька області. До “помаранчевої” зони віднесли Вінницьку, Донецьку, Житомирську, Закарпатську, Запорізьку, Луганську та Тернопільські області. Київ та всі решта областей – в “жовтій” зоні.

Жовта зона

П’ять днів поспіль зростає показник захворюваності. Завантаженість лікарняних ліжок на рівні від 5% до 50%

Забороняються масові заходи понад 30 осіб, відвідування установ соцзахисту. Кінотеатри та заклади культури працюватимуть з 50% заповненістю залів. Перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місць. Робота закладів харчування обмежена з 22:00 по 07:00. Обов’язковий масковий режим в громадських будівлях.

Помаранчева зона

Завантаження ліжок становить від 50% до 75%, не враховуючи у дитячих та пологових відділеннях.

Заборонено масові заходи за участі 20 осіб, роботу закладів розміщення (окрім готелів), спортзалів, закладів культури. Також обмежено планові госпіталізації в лікарнях. Зберігаються обмеження “жовтої” зони.

Червона зона

Понад 320 хворих на 100 тис. населення протягом останніх двох тижнів. Завантаженість ліжок понад 75%.

Обмежено роботу громадського транспорту, відвідувань закладів освіти, культури та кінотеатрів. Припиняється діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів.

Нагадаємо, на Буковелі обмежили роботу закладів харчування, а на Прикарпатті розмістили 16 КПП для перевірок з дотримання карантинних обмежень.


Щоб не пропустити актуальні новини та розпродажі авіа, підписуйся на наш Telegram канал або Viber групу.

Теги: