В Уряді повідомили, куди звертатись у разі скасування авіарейсів через коронавірус

У Міністерстві інфраструктури України розповіли, куди звертатися громадянам у разі скасування авіаційних рейсів у рамках обмежувальних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусу в світі.

Про це йдеться в повідомленні Департаменту комунікацій Секретаріату Кабінету міністрів України.

Мінінфраструктури вже ініціювало тимчасове призупинення авіасполучення з Італійською республікою у зв’язку з епідеміологічною ситуацією.

Зважаючи на введення в Італії з 10 березня по всій країні жорстких карантинних заходів для боротьби з розповсюдженням гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, в т.ч. в частині обмежень на поїздки, Міністерство інфраструктури звернулось до Державіаслужби з пропозицією рекомендувати українським авіакомпаніям, які здійснюють чи планують здійснювати регулярні та чартерні рейси до/з Італії, розглянути можливість тимчасового призупинення таких рейсів на період дії карантину з метою запобігання занесенню та поширенню хвороби на території України“, – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що авіакомпанії оптимізують польотну програму у сполученні між Україною та країнами, в яких масово поширюються випадки коронавірусної інфекції. Так, український лоукост SkyUp вирішив змінити програму польотів до Італії та Ізраїлю, інша компанія МАУ скасувала авіарейси до 16 країн.

Пасажирам, рейси яких скасовано або заброньовано до країн, про які є попередження або обмеження щодо подорожей у зв’язку з COVID-19, необхідно звертатися до відділів роботи з клієнтами відповідних авіакомпаній. Контакти авіакомпаній та загальна інформація щодо прав пасажирів у випадку затримки, скасування та відмови у перевезенні розміщена на сайті Державіаслужби https://avia.gov.ua/“, – йдеться в повідомленні.

Як отримати компенсацію за затриманий або скасований рейс

Від €200 до €750

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі, знижки до 50%
  • Booking.com — бронювання готелів, вілл та апартаментів
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, вілл та незвичного помешкання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа

Корисне в подорож

Теги: