В Уряді розповіли про умови обсервації для громадян, які повернулись в Україну

Міністерство культури, молоді та спорту України разом з Держтуризмом підготували варіанти для обсервації громадян України, які повернулись з-за кордону.

Як повідомляє УНІАН, обсервація повинна розпочатись з 3 квітня 2020.

Уряд підготував наступні варіанти для розміщення людей:

  • стандартне поселення 1–місне;
  • покращене поселення 1–місне;
  • VIP-поселення 1–місне;
  • доплата за 1–місне додаткове місце (для сімейних пар);
  • доплата за дітей 3– чи 4– місне поселення.

У вартість проживання включено послуги трансферу від кордону до готелю, забезпечення персоналу захисними засобами та дезінфекція.

Тривалість поселення складе 14 днів, орієнтовна вартість 3000-3500 грн за весь період проживання. Передбачено одномісне поселення для тих хто повертається індивідуально та 2-4 місні номери для сімейних пар.

Також, обіцяють можливість забезпечення харчування у ланчбоксах з одноразовим посудом, вартість 3-разового харчування – від 100 грн. для економ-варіанту.

Українці, що повертаються на батьківщину, мають завчасно оплатити послуги проживання через туристичних операторів. Правила роботи закладів розміщення під час обсервації надасть МОЗ, а охорону приміщень та контроль за порядком забезпечить МВС.

В МЗС розповідають, що станом на сьогодні, повернусь до України виявило бажання понад 11 тисяч громадян.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримуйте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.