В Японії відкрили готель, де можна пожити з котами, перш ніж їх заводити

Для шанувальників котиків японський готель My Cat Yugawara створив послугу, що дозволяє на власному досвіді взнати, як це – жити з кішкою.

Водночас, для початку потрібно буде провести один “сеанс” в котокафе при готелі. Для того, щоб персонал зміг переконатись, що претенденту комфортно з тваринами, а їм – з потенційним співмешканцем.

Фото: mycatyugawara

Нова послуга полягає в тому, що до гостей готелю приносять кота, який залишається з ним з 5.30 вечора до 9 ранку. Постоялець повинен доглядати за кішкою, чистити її туалетний лоток і нести повну відповідальність за вихованця. При цьому, залишати тварину без нагляду заборонено.

Готель My Cat Yugawara розташований в курортному містечку Югавара в 90 км від Токіо, відомому своїми гарячими джерелами. Готель відноситься до типу “рекан”, в номерах якого немає меблів, гості ходять в кімоно і користують загальною традиційною лазнею.

Фото: mycatyugawara

У готелі передбачена і можливість забрати кота до себе. Але тільки після співбесіди, під час якого представники готелю визначать, чи підходять один одному господар і вихованець.

За матеріалами: Вокруг Света


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.