В Єгипті анонсували шалені знижки для туристів

З 15 січня в Єгипті запускають програму знижок на авіарейси, готелі та музеї для туристів.

В такий спосіб влада країни хоче відродити туристичну галузь, повідомляє Egypt Independent.

Зокрема, до кінця лютого ціни на внутрішні рейси будуть знижені, щоб з’єднати туристичні курорти Єгипту шляхом організації перельотів з Каїру в Луксор, Асуан, Шарм-Ель-Шейх, Табу, Хургаду та Марсу-Алам, а також з Олександрії в Луксор, Асуан. Авіаквитки з Каїру та Олександрії будуть доступні за єдиною ціною: €78 до Луксора та Асуана, €94 до Шарм-Ель-Шейха, Хургади та Таби та €105 до Марса-Алама.  Польоти здійснюватиме авіакомпанія EgyptAir, яка також анонсувала знижку 20% на всі міжнародні рейси до Єгипту.

Крім того, Єгипетська асоціація готелів незабаром оголосить назви та ціни готелів, які беруть участь в акції. Вони надаватимуть знижки на номери, продовжуючи працювати на 50% своїх потужностей.

Також, програма знижок включає 50% знижку на вхідні квитки до археологічних пам’яток та музеїв єгипетських муніципалітетів Кена, Луксор та Асуан протягом січня та лютого.

До речі, в Єгипті вирішили боротись з підробленими тестами на COVID-19. У мандрівників вимагатимуть документи з QR-кодом або водяним знаком.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: