В Єгипті дозволили відкрити готелі з деякими обмеженнями

Влада Єгипту дозволила готелям знову відкритись, але поки що для внутрішніх туристів і за умови, що вони будуть заповнені не більше ніж на 25% до кінця травня.

Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що пандемія припинила роботу туристичного сектору в Єгипті, на частку якого припадає 12% -15% ВВП країни. Це призвело до втрат, оцінених в 1 млрд. доларів на місяць.

Уряд припинив міжнародні пасажирські рейси та закрив готелі, ресторани та кафе, а також запровадив нічну комендантську годину.

Для відновлення роботи готелів вони повинні мати локальну клініку з лікарем-резидентом, регулярно проводити обстеження температури та встановлювати дезінфекційне обладнання.

Гості повинні бути зареєстровані через інтернет, а працівники повинні пройти швидкі тести на коронавірус при в’їзді на курорти. Крім того, на території готелю має бути невелика будівля, яка слугуватиме карантинною зоною для випадків зараження або підозр на коронавірус.

На курортах заборонено проводити весілля чи вечірки, організовувати розважальні заходи. Готельні ресторани повинні заздалегідь розміщувати меню та створити ширші проміжки між столами.

Вже з 1 червня в готелях буде дозволено працювати з максимальною потужністю 50%.

До речі, в травні Австрія планує вийти з карантину, а в Греції готуються до відкриття туристичного сезону в липні.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.