В Єгипті посилили покарання за нелегальні підйоми на піраміди

Влада Єгипту ввела суворіші покарання за спроби забратись на піраміди Гізи та інші археологічні пам’ятки.

Зокрема, передбачено серйозні штрафи або тюремне ув’язнення строком на 1 місяць. Крім того, якщо діє будуть пов’язані з аморальної поведінкою, то терміни покарання і суми штрафів подвоюються.

За повідомлення влади Єгипту, необхідно суворіше карати людей, що без дозволу піднімаються на стародавні пам’ятки. Штраф за недотримання закону буде від 10 000 до 100 000 єгипетських фунтів (від 535 до 5350 євро), при цьому тюремного ув’язнення він може і не скасовувати.

Закон спрямований на збереження культурної спадщини Єгипту, захист старожитностей і повернення вкрадених артефактів“, – заявляють законодавці.

Аморальна поведінка у пірамід – це цілком реальна проблема для Єгипту. Наприклад, гучний скандал був зафіксований в 2015 році – тоді стриптизерка з партнером виклали в мережу порноролики на тлі пірамід. Єгипетська влада, які в перший момент відмовилися визнати справжність зйомки, пізніше оголосили про те, що справу передано до прокуратури, якій доручено розслідування інциденту. 

Нагадаємо, з 1 вересня в Єгипті прийняли рішення зняти карантинні обмеження щодо відвідування музеїв та пірамід. 

До речі, в рамках масштабної реконструкції у комплексі пірамід в Гізі з’являться кафе, ресторан і лаунж-зона. Також, в Єгипті вдвічі зменшать вартість доступу до археологічних пам’яток та музеїв.

Джерело: Вокруг Света


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: