В Єгипті скасовують карантинні обмеження на пересування країною

В Єгипті вирішили змінити деякі карантинні обмеження для туристів. Влада скасувала обмеження на пересування країною та ввела нові правила відпочинку.

Так, обмеження на пересування, яке було введено на початку місяця, вже відміняють. Крім того, в Єгипті планують відкрити багато туристичних визначних пам’яток. З вересня в країні запрацюють всі музеї та археологічні пам’ятки, відновлять круїзи по Нілу і екскурсії по єгипетським містам.

Водночас, залишається обов’язковим носіння захисних масок, дотримання соціальної дистанції і завантаження на половину туристичних об’єктів та закладів.

Нагадаємо, згідно нових правил, всі іноземні громадяни, які прибувають до Єгипту, зобов’язані мати сертифікат з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до прибуття до Єгипту.

За весь час в Єгипті зафіксовано 97 тисяч хворих коронавирусу, в останній місяць реєструють по 100 нових випадків на добу.

Джерело: 34Travel


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: