В Єгипті відмовились від “шведських столів” у готелях

Міністерство туризму Єгипту опублікувало правила для відновлення роботи готелів на курортах. У готелях заборонили “шведські столи”, сауни, масажистів та масові зібрання.

З 15 травня в країні відновлено роботу готелів для внутрішнього туризму. Однак, поки із завантаженням до 25%, а з 1 червня планується збільшити її до 50%. Крім того, щоб приймати гостей, готелям необхідно буде отримати відповідний сертифікат безпеки.

Згідно до нових правил, в один номер можна буде засилити тільки дві людини, в сімейний – батьки і одна дитина. Також, реєстрація гостей повинна проходити в онлайн-режимі або за допомогою одноразових ручок.

Гостям регулярно будуть вимірювати температуру. Тих, у кого виявлять симптоми коронавирусу, відправлять на ізоляцію в спеціальні приміщення.

«Повністю забороняється” шведський стіл “, ресторанам необхідно спиратися на роботу за попередньо складеним спискам або замовленням по меню», – йдеться в керівництві.

Також, усі столики в ресторанах повинні знаходитись на відстані – 2 метри один від одного, стільці – не менше метра. Одночасно за столом може розміститись сім’я до 6 чоловік. Ресторани перестануть подавати кальяни, почнуть використовувати більше одноразового посуду та забезпечать антисептиками.

Дозволено відвідувати басейни і пляжі. Проте, тут будуть діяти правила безпеки: : воду в басейні стануть регулярно дезінфікувати, лежаки розташують на відстані 2 метри один від одного, а рушники будуть приносити прямо в номер. Тренажерні зали теж працюватимуть, але без душових і саун.

Наразі невідомо коли в Єгипті відкриють міжнародний туризм. У країні зафіксовано більше 14 тисяч випадків зараження COVID-19.

За матеріалами: 34Travel 


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.