В ЄС вже втретє не внесли Україну до “безпечного” списку країн

У Європейському Союзі знову не внесли Україну до переглянутого “зеленого” списку країн, громадянам яких дозволено в’їзд в країни-члени ЄС у період пандемії.

Про це йдеться у повідомленні Ради ЄС, пише УНІАН.

Зазначається, що Україна не була внесена у рекомендацію щодо скасування заборони на в’їзд, і тому українці мінімум ще два тижні не зможуть вільно подорожувати Європою.

Водночас, з 31 липня країни-члени Євросоюзу можуть поступово скасовувати обмеження на зовнішніх кордонах для Австралії, Канади, Грузії, Японії, Марокко, Нової Зеландії, Руанди, Південної Кореї, Таїланду, Тунісу, Уругваю та Китаю.

Критерії визначення третіх країн, стосовно яких мають бути зняті обмеження, враховують епідситуацію і заходи зі стримування поширення коронавірусу, зокрема соціальне дистанціювання, а також економічні й соціальні фактори. Усі ці критерії розглядаються разом.

Нагадаємо, Європейська рада раніше опублікувала список третіх країн, громадян яких рекомендується допускати до Євросоюзу 16 липня, проте, Україна до нього не потрапила.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: