В ЄС затвердили єдину систему обмежень для подорожей

Тепер всі держави будуть розподілені на три категорії – червоні, помаранчеві та жовті.

Як пише 34Travel, відповідну єдину систему для подорожей прийняла Рада ЄС у вівторок. Таким чином, сподіваються уникнути плутанини з обмеженнями різних країн.

До “червоного списку” країн потраплять ті держави, в яких за останні два тижні зафіксували понад 50 випадків зараження коронавірусом на 100 тис. осіб з часткою позитивних тестів 4% До “помаранчевих” віднесуть країни, в яких реєструють від 25 до 50 нових випадків COVID-19 на 100 тисяч населення і більше 4% позитивних тестів. У третю категорію включать держави з низьким ризиком поширення коронавірусу, в яких кількість нових випадків за два тижні не перевищує 25 на 100 тисяч чоловік.

В Єврокомісії закликають не закривати кордони для жодної категорії країн, але рекомендують ввести карантинні обмеження, такі як – тестування або самоізоляція.

До речі, Європейська рада підтвердила відсутність загроз для скасування безвізового режиму з Україною після закінчення пандемії коронавірусу. 


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.