В Євросоюзі рекомендують планувати подорожі не раніше осені

Голова Європейської комісії Урсула фон дер Ляйен порадила мандрівникам не планувати подорожі раніше вересня.

Про це повідомляє ЦТС.

“Я раджу почекати і поки не планувати туристичні поїздки на літо, оскільки Європа як і раніше серйозно страждає від пандемії коронавируса. На даний момент ніхто не може робити надійні прогнози на липень і серпень. Нам потрібно буде навчитися жити з цим вірусом протягом багатьох місяців , можливо, до наступного року”, – сказала фон дер Ляйен.

Водночас, голова Єврокомісії скептично ставиться до уряду Німеччини, яке прийняло рішення компенсувати клієнтам туркомпаній виключно ваучерами.

“У всій Європі у людей є законний вибір, отримати повернення грошима або ваучером. У той же час, необхідно проявити солідарність: якщо у вас стійке фінансове становище, не варто наполягати на грошах. Краще використовувати ваучери, щоб допомогти туристичним компаніям пережити цей важкий час “, – зауважила вона.

Деякі країни ЄС вже розглядають заходи по ослабленню обмежень, пов’язаних з COVID-19, в той час як інші побоюються другої хвилі пандемії і залишаються закритими.

Зокрема, у Франції припускають, що ЄС залишиться закритим до вересня. У Великій Британії радять громадянам країни відкласти поїздки в Іспанію до вересня. Однак, в Іспанії вже послабили заходи ізоляції, оскільки число інфікованих почало зменшуватись. Австрія планує відкрити магазини, торгові центри, перукарні і великі магазини починаючи з 1 травня.

Минулого тижня Європейська комісія запропонувала всім країнам-членам Шенгенської зони і асоційованим державам Шенгенської зони продовжити закриття зовнішніх кордонів для в’їзду в ЄС до 15 травня.

За матеріалами: ЦТС


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: