В Євросоюзі створять “Covid-паспорт” для туризму

Міністерства туризму країн ЄС погодились розробити єдиний документ, який буде виконувати роль сертифіката безпеки в галузі туризму на території Євросоюзу.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на підсумки конференції керівників туристичних відомств країн Євросоюзу.

За словами міністра туризму Хорватії, яка головує в ЄС, Гарі Капеллі, вдалось домовитись про створення спільних підходів до виходу з кризи. Зокрема, створення протоколів і заходів у сфері здоров’я та безпеки, розроблення спеціального документу, з умовною назвою “COVID-паспорт”, який буде чинним на території Євросоюзу.

Окрім цього, міністри та Єврокомісія погодили спільну позицію про те, що короткостроковий Фонд відновлення, включатиме видатки на відновлення туристичної галузі в обсязі 20-25%.

Саме туризм має відіграти дуже важливу роль у відроджені економіки всіх наших країн. Ми завжди вважали, що він займає забагато місця в економіці Хорватії, але сьогодні почули про таку саму ситуацію в інших країнах, таких як Італія, Іспанія, Португалія, Греція. Наприклад, в Італії на туризм припадає 12-13% ВНП та близько 15% усієї робочої сили. Тож цей напрямок є важливим для всіх” – підсумував представник Хорватського головування ЄС.

До речі, в Греції анонсували створення “паспорту-здоров’я” для туристів.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі  та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.