В жовтні Ryanair скоротить 20% авіарейсів

Авіакомпанія Ryanair анонсувала скорочення авіарейсів на 20% у жовтні. Наразі в компанії очікують спад потужностей до 40% від рівня жовтня 2019.

Водночас, в компанії очікують збереження 70%+ коефіцієнта навантаження на даному скороченому графіку.

“Ми розчаровані тим, що зменшили свою потужність у жовтні з 50% у 2019 році до 40%. Однак, оскільки довіра клієнтів погіршується внаслідок неурядового управління політикою подорожей, багато пасажирів Ryanair не можуть подорожувати з ділових або невідкладних причин, не уникаючи 14-денних карантинів.“, – розповіли в пресслужбі Ryanair.

В Ryanair підтвердили, що дане скорочення пропускної спроможності було необхідним через постійні зміни в обмеженнях та політиці уряду ЄС щодо подорожей, багато з яких вводяться в короткі терміни, що підриває готовність споживачів робити попередні бронювання.

Хоча ще зарано приймати остаточні рішення за нашим зимовим розкладом (з листопада по березень), якщо нинішні тенденції та безгосподарне управління урядами ЄС щодо повернення повітряних перевезень та нормалізації економічної діяльності продовжуватимуться, тоді подібне скорочення потужності можливе і на зимовий період. – додали в Ryanair.

Нагадаємо, Ryanair скасував майже всі авіарейси до України в другій половині вересня.

Джерело: Ryanair Group


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: