В жовтні Японія відкриє кордони для іноземців

Влада Японії вирішила з жовтня впускати в країну тисячу мандрівників на добу, але на них чекатиме двотижневий карантин.

Про це повідомляє ТСН.

Зазначається, що уряд ухвалив дане рішення через постійні скарги від іноземців з робочими та студентськими візами, які подорожували за межами країни і не змогли повернутись в Японію протягом останніх місяців.

Дозвіл в першу чергу стосуватиметься тих, хто приїжджає на термін більше ніж три місяці з медичною, освітньою та діловою метою. Також, дозволять в’їзд спортсменам та учасникам культурних заходів.

Щодня в країну впускатимуть близько однієї тисячі іноземців. Вони повинні будуть мати при собі негативний тест на коронавірус, крім цього, їм треба буде пройти в Японії двотижневий карантин. Б

За даними МЗС України, в’їзд в Японію заборонено іноземцям, які перебували в будь-якій з певних країн/регіонів/міст/провінцій (загалом 159 країн) протягом останніх 14 днів до прибуття в Японію.

Іноземці зі статусом “Постійного резидента”, “Подружжя або дитини японського громадянина”, “Подружжя або дитини постійного резидента” або “Довгострокового резидента”, які виїхали з Японії до 31 серпня 2020 року з діючим дозволом на повторний в’їзд, з 1 вересня 2020 мають право на повторний в’їзд в Японію.

Нагадаємо, Японія заборонила в’їзд для українців з 29 квітня 2020 через пандемію коронавірусу.


Робіть покупки онлайн з кеш-беком до 50%!

Щоб купувати в популярних інтернет-магазинах зі знижками зареєструйтесь в кеш-бек системі та отримайте до 50% з покупок в Rozetka, Zakaz.ua, Eva.ua та інші.

Теги: