Вакансія для мандрівника з ЗП 2,5€ тисячі на місяць

Засновники проекту World Life Experience шукають 12 осіб, які повинні будуть подорожувати по всьому світу за зарплату в 2,5 тисячі євро на місяць для кожного. Про це повідомляється на сайті організації.

Представники World Life Experience хочуть зібрати команду з шести чоловіків і шести жінок у віці від 20 до 35 років. Протягом року ця група об’їздить 40 країн в Європі, Азії, Африці та інших регіонах світу. Мандрівники, зокрема, побувають в Португалії, Іспанії, Австрії, Великобританії, Китаї, Індії, Австралії та на Мадагаскарі.

Туристи повинні будуть писати замітки про свої пригоди, а також викладати фото і відео на сайті World Life Experience і в соціальних мережах. Крім того, вони зобов’язані будуть взаємодіяти з місцевими соціальними організаціями та брати участь в благодійних проектах, наприклад допомагати бездомним.

World Life Experience обіцяє покрити всі витрати своїх співробітників – переліт, проживання, страхування, розваги. Крім того, туристам нададуть час на відпочинок: чотири перерви в рік по два тижні кожен.

Заявки приймаються до 30 червня.

УМОВИ

Якщо вам від 21 до 39 років, ви добре володієте англійською, дружня, толерантна, відповідальна людина, що прагне позитивних змін, ви можете приєднатися до ініціативи.

Заповнити заявку можна за посилання – www.worldlifeexperience.com

Вартість подання заявки – 9€ (сплачується одноразово), 2,5€ йдуть у фонд НГО.

Також для проходження відбору потрібно скласти кілька тестів – на знання англійської мови, психологічні тести. А також завантажити промо відео про себе. Далі пройти інтерв’ю по скайпу і з нетерпінням чекати результатів.

Подорож стартує 17 січня 2019 року та фінішує 27 листопада 2019 року.

Це вже другий набір World Life Experience, про попередню подорож ви можете дізнатися з Facebook та Instagram ініціативи.

Нюанси, які слід знати перед тим, як подаватися на участь.

ФЕЙК ЧИ НІ?

Минулого року українець увійшов до 11 щасливчиків, про це є інформація на сайті – https://www.worldlifeexperience.com/lucky-11

Наразі Артем перебуває у подорожі, про що свідчать його записи у Facebook, тож ініціатива не є фейком, як пишуть у мережі. Також у команді є дівчина з Росії, яка викладає світлини в Instagram, а в цьому записі в блозі описує свій досвід участі. Минулого року був великий ажіотаж навколо ініціативи, організатори не справилися з напливом людей, тож деякі користувачі вирішили, що це фейк. Проте профілі учасників минулої подорожі спростовують ці припущення.

Скріншот з сайту World Life Experience

 


Хочеш першим дізнаватися про акції, знижки та промо тарифи авіакомпаній? Підписуйся на телеграм канал Ветер дует

Теги: