Вакансія для мандрівників: тестувальник яхт від $1300 в тиждень

Сайт з продажу елітних предметів розкоші Hush-Hush.com оголосив конкурс на посаду «тестувальника яхт». За неділю роботи пропонують 1000 фунтів стерлінгів ($1302).

Робота передбачає проживання на яхті протягом одного тижня, в ході якого потрібно буде максимально дослідити судно, а в кінці написати детальний звіт.

Кандидат повинен бути старше 21 та мати закордонний паспорт. Досвід роботи є не обов’язковим, однак потребують надійну, працьовиту та уважну до деталей людину.

За неділю тестування і детальний звіт обіцяють £1000 стерлінгів, графік роботи є гнучким, по бажанню можна оглянути до 50 яхт на рік та заробити 50 000 фунтів стерлінгів. Головний офіс компанії знаходиться в Лондоні.

«Очевидно, що ми є дуже високим кінцевим майданчиком і очікуємо, що наші продукти будуть найвищої якості, тому ми прагнемо найняти когось, чия робота полягає виключно в оцінці якості яхт і забезпеченні відповідності нашим високим стандартам, — розповідає Аарон Харпін, засновник HushHush.com, — нам потрібний той, хто надійний, працьовитий і уважний до деталей, ми очікуємо, що він знайде те, що ніхто не помітить. Я сподіваюся якомога швидше знайти того, хто ідеально підходить для роботи.»

Залишити заявку на участь у конкурсі можна за посиланням.


Вакансія для мандрівників: тестувальник яхт від $1300 в тиждень

Де шукати житло у подорожі?

  • Hotelscombined.сom — порівняння цін на готелі
  • Booking.com
  • Airbnb — оренда апартаментів та кімнат, за посиланням на вас чекає бонус $39 на перше бронювання

Де ще шукати дешеві авіаквитки?

  • Kiwi.com  — зручний пошук перельотів по лоукостам
  • Tickets.ua —  пошук авіаквитків, жд та автобусів

Skyscanner.com — пошук та відслідковування цін на авіа